GÜZEL OLAN HER ŞEY BEYOĞLU’NA YAKIŞIR

Zaman hızla geçip gidiyor. Zamanı durdurabilmek ise mümkün değil. Bitmekte olan bir gün hem yitirilen zamanı, hem de yaşanması muhtemel anları hatırlatır insana. Tüm gelip geçenler ve gelecek olanların insana bıraktıkları vardır. Bunlar içinde en önemli olanı biriktirilen tecrübelerdir. Biz de yönetime geldiğimiz günden bugüne kadar bilgimize bilgi kattık, deneyimlerimizi geliştirdik, yeni bakış açıları ve anlayışları geliştirdik. Buna paralel olarak Beyoğlu’nun ihtiyaçlarını göz önüne alarak, halkımızı rahatlatacak, değişimi ortaya çıkaracak, ilçemizin zenginliğine zenginlik katacak hizmetleri, projeleri gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Hizmet aşkımız azalmadan sürüyor. Kalıcı işler yapmanın peşindeyiz. Bugünü değil; yarını düşünen bir anlayışla çalışıyoruz. Gelecek nesillere bırakacağımız; onların gururla yaşayacakları, övünecekleri bir Beyoğlu olacak. Çünkü Beyoğlu’nun tüm kurum ve kuruluşları ile ortak hareket ediyoruz. Yaptığımız toplantılarla Beyoğlu’nun her kesimiyle bir araya geliyoruz. Birlikte fikirler üretiyoruz. Yeni projeler tasarlıyoruz. Yerel yönetimin, halkla, kurumlarla, kuruluşlarla, sanatçılarla olan işbirliğinden ortaya çıkacak güç Beyoğlu’na çok şeyler kazandıracaktır.

Sadece Beyoğlu’nda değil; kurum içinde sağladığımız birlik ve beraberlik, ortak hizmet aşkı yaptıklarımızı ve yapacaklarınızı tetikleyen en önemli unsur. Müdürlüklerimizin ürettiği hizmetlere şahit olacağınız bu faaliyet raporunda yapılan her şeyin altında birlikte çalışmanın, dayanışmanın, gerçekleştirdiğimiz fikir alış-verişlerinin önemli payı vardır. Bizler başarının bir takım oyunu olduğunu ve birlikten kuvvet doğacağını biliyoruz. Bu inançla yolumuzu çiziyoruz.

Bu vesileyle; desteklerini bizlerden esirgemeyen, uyum içinde çalıştığımız meclis üyelerimize, başkan yardımcılarıma, danışmanlarıma, birim müdürlerime, memurundan işçisine tüm belediye çalışanlarına, bize çalışma gücü veren Beyoğlu halkına ayrı ayrı ve içten teşekkür ediyorum.

Önümüzde uzun bir yol var… Kol kola yürüyerek hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Güzel olan her şey Beyoğlu’na yakışacaktır.

Sevgi ve saygılarımla…

Ahmet Misbah Demircan