Beyoğlu Belediyesi dünyanın en modern temizlik araçlarından oluşturduğu filosuyla temizlikte beyaz bir sayfa açtı. Beyoğlu’nda tüm cadde ve sokaklar özel olarak getirtilen araçlarla yıkanıyor ve süpürülüyor.

Beyoğlu’nda daha yaşanılır ve daha temiz bir çevre için gece gündüz çalışan Beyoğlu Belediyesi temizlik ekipleri; dünyada kabul görmüş son teknoloji ürünü olan temizlik araçlarını kullanıyorlar. Dünyaca ünlü buher temizlik ve yıkama araçlarının alınmasıyla daha kaliteli ve kolay şekilde yapılan temizlik ile sokaklar şimdi pırıl pırıl.

16 Vakumlu Süpürge Aracı, 5 Basınçlı Yol Yıkama Aracı, 1 Tane Yol Silme Makinesi, 22 Yıkama Ve Süpürme Aracı, (Kasaları İtalya’da yapılan) 30 Adet Çöp Kamyonu ile toplam 210 km’lik yol uzunluğu olan Beyoğlu’nda cadde ve sokakların temizlik programı dakika dakika düzenleniyor ve büyük bir itina ile yapılıyor. Ayrıca 5 Hijyen Mobil Aracı; aksesuarları ile birlikte ilçemizde bulunan okulların temizliğine devam ediyor. İçinde her türlü temizlik gereçleri ve ürünleri bulunan “Hijyenmobil” araçları ile gezen 5 kişilik ekip; bölgede bulunan 43 okulun genel temizliğini yapıyor.

Tüm bunların yanı sıra Beyoğlu sınırlarında bulunan camilerin ve diğer tüm dini mekanlar rutin olarak temizlikleri yapılmaktadır