Beyoğlu Belediye Başkanlığı bünyesinde 5393 sayılı Belediye Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre boş bulunan 1 adet Mühendis kadrosuna ve 2 adet Veteriner Hekim kadrosuna sözleşmeli personel alımı için;

KPSS ile ilgili puan türünden en az 70 almak kaydıyla Kurumumuza yapılan başvurular arasında gerçekleştirilen puan sıralamasına göre adaylar belirlenerek sınava katılmaya hak kazananların listesi bilginize sunulmuştur. TIKLAYINIZ

Mühendis ve Veteriner Hekim alımları için sözlü sınav;

11.10.2023 tarihinde saat 09.30’da Şahkulu Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No 121 Beyoğlu adresindeki Beyoğlu Belediye Başkanlığı ana hizmet binasında başlayarak son adayın bitim tarihine kadar devam edecektir.

Sınava çağrılan adaylara Belediyemizce düzenlenen ve adayların kimlik bilgileri ile sınav yeri ve tarihinin bulunduğu “Sınav Giriş Belgesi” gönderilecektir. Bu belge sınava girişte ibraz edilecektir.

Sınav giriş belgeleri sınava girmeye hak kazanan adaylara başvuru formunun iletişim bilgileri bölümünde belirtmiş olduğu adrese gönderilecektir. Başvuru formunda belirtilmiş olan adres tebligat adresi olarak kabul edilecek olup hatalı adres bildirimleri başvuranın sorumluluğundadır.

Sınava katılım hakkı elde edemeyen adaylara herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

İLANEN DUYURULUR.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ