Halk Eğitim Merkezi ve Beyoğlu İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü iş birliği ile kadınlara yönelik spor derslerimiz başladı. Step- Aerobik ve Pilates dersleri ile kadınları bu dönem de hareket bekliyor olacak. Hem ev hanımları için hem de çalışan hanımlar için oluşturduğumuz farklı seanslar ile sağlıklı şekilde kilo vermek ya da formunu korumak çok daha kolay hale geliyor.

Bu yıl hanımlar 8 farklı noktada dilediği branşta spor yapma imkânına sahip olacak. Covid-19 salgını nedeni ile aldığımız önlemler kapsamında Semt konaklarımız belirli aralıklarla dezenfekte edilip gerekli hijyen kuralları ile hizmetinize sunulacaktır. Bu kapsamda eğitimlerimiz kontenjanla sınırlıdır.

Semt Konaklarımızda koordine ettiğimiz Step- Aerobik ve Pilates kurslarına katılmak öncelikli olarak online ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön kayıt formuna ulaşmak ve kaydınızı yaptırmak için linke tıklayarak; https://bit.ly/2XVDpN9 Kurs Tercihleri alanına giriş yapıp, branş seçiminde Step-Aerobik ve Pilates seçeneğini tercih edip filtreleme kısmına girdiğinizde size en yakın spor merkezi ve saatlerine ulaşabilirsiniz.

Spor yapılacak noktalarımız:
Kasımpaşa Semt Konağı Sağlıklı Yaşam Merkezi
Emirefendi Spor Tesisi
Çıksalın Semt Konağı
Yenişehir Semt Konağı
Okmeydanı Semt Konağı
Hacıahmet Semt Konağı
Piripaşa Semt Konağı
Cihangir Semt Konağı