F Sanat Galerisi her yıl sosyal sorumluluk projesi olarak bir sergiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan “Geleceğe Işık II” sergisi 7 Ocak 2022 -31 Ocak 2022 tarihleri arasında Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi’nin Beyoğlu adresinde gerçekleşecektir.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü ve Beyoğlu Belediyesi’nin değerli katkılarıyla gerçekleşen sergide, duayen sanatçılarımızın yanı sıra, genç yeteneklerimizden de oluşan geniş bir çok sanatçı  katılımı ile sanat severlerle buluşuyor.

Dünya ve ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiği bugünlerde sanatın iyileştirici gücüne ihtiyacımız açıktır. PAYDA Paylaşma ve Dayanışma Derneği, ülkemizin çağdaşlaşma hedefine ulaşmasının ancak birlik içinde hareket ederek mümkün olacağına inanmakta ve çeşitli toplumsal kesimlerinden gelen gönüllü katkısıyla çalışmaktadır. Derneğin kapsamlı projelerinde, öncelikle kız çocuklarının eğitimi ve kariyer yönetimi süreçlerinde destek olunmaktadır. PAYDA ayrıca okullar-arası çeşitli programları yapılandırarak gerek öğrenciler gerekse eğitimciler ve kurumlar arasında teknik ve sosyal akışı güçlendirmektedir. PAYDA ağırlıklı olarak gençler ve kadınlara yönelik olsa da, bu kesimlerle sınırlı olmayan programlarıyla toplumumuz içinde kalıcı dostluk köprüleri kurulmasını sağlamaktadır.

 

Katılımcı sanatçılar: Ahmet Özel, Ahmet Yeşil, Ayşe Ebru Eryılmaz, Ayşe Güzel Çiftçi, Bahar Kocaman, Bahri Genç, Berna Erkul, Burcu Erkal, Ceyda Hüseyinoğlu, Çiğdem Öz, Devrim Erbil, Dilara Topaloğlu, Erkan Yaprakkıran, Esra Meral, Feride Binicioğlu, Feza Güvenal, Figen Batı, Funda Aksüt, Füsun Aydoğan, Füsun Çağlayan, Güher Elçiçek, Gülay Er, Gülten İmamoğlu, Handan Korkmaz, Hülya Düzenli, Hülya Küpçüoğlu, Hülya Yazıcı, İclal Erentürk Güçsav, Janset Kılıçtaş, Kadir Aslan, Malik Bulut, Maria Kılıçoğlu Baraz,Meryem Arıcan ,Muhterem Pakyürek,  Murat Kurt, Müfit İşler, Nurdan Örücü, Refik Aziz, Ruşen Eşref, Sıla Güven, Simge Milli, Sinan Dağ, Tülin Onat, Yıldız Yılmaz,Yılmaz Nişancı, Zahit Büyükişliyen, Zeynep Çopur.

Eser alımı için galeri telefonundan veya sosyal medya üzerinden galeriye  gelmeden de alışveriş yapabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi İçin; F Sanat Galeri / 0212-2494732 / fsanatgaleri@gmail.com