Geçtiğimiz yaz binlerce öğrenciyi havuz keyfi ile buluşturan Beyoğlu Belediyesi Yaz Havuzları, bu sene de onların en büyük eğlence kaynağı olmayı hedefliyor. Beyoğlu’nun farklı noktalarında kurulan havuzlarda uzman antrenörler çocuklarımıza eşlik ediyor olacak.

Çocuklarımızın sağlıklı, zinde ve teknoloji bağımlılığına kapılmadan hareket dolu bir yaz geçirmeleri için bu yaz da portatif yüzme havuzlarımızı kuruyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliği ile Beyoğlu’nun 3 farklı lokasyonunda faaliyete başlayacak olan havuzlar bu yıl, Piripaşa İlk/Ortaokulu, Orbay İlk/Ortaokulu ve Haliç İlkokulu bahçelerinde konumlandırılacak. “Beyoğlu’nda Yüzme Bilmeyen Kalmasın” diyerek başlattığımız Beyoğlu Belediyesi Yaz Havuzları çalışmasına, 7-11 yaş arasındaki çocuklarımız katılabilecek. Yaz havuzları eğitimlerine katılabilmeleri için gerekli olan tahliller ise Beyoğlu Belediyesi tarafından ücretsiz olarak yaptırılacak.

Yaz havuzlarına katılmak isteyen çocuklarımız, müracaatlarını ilk aşamada online olarak gerçekleştirecek. Daha sonra kaydı onaylanan öğrencilerimiz velileri ile birlikte havuz alanlarına gelerek hem kayıtlarını onaylatacak hem de ücretsiz olarak tahlillerini yaptırabilecek. Bu yazı su ve sporla geçirmek isteyen 7-11 yaş arasındaki çocuklarımızı Beyoğlu Belediyesi Yaz Havuzlarına bekliyoruz. Online müracaat için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Orbay İlköğretim Okulu: 

Erkek Yüzme: 

Kız Yüzme: 

Piri Paşa İlköğretim Okulu: 

Erkek Yüzme:

Kız Yüzme:

Haliç İlköğretim Okulu: 

Erkek Yüzme:

Kız Yüzme:

 

HAVUZ KURALLARI

 

Soyunma Odaları ve Duş Kullanım Kuralları