2022-2023 eğitim ve öğretim yılında da Beyoğlu Belediyesi Hezarfen anaokulları 4,5 ve yaş grubuna eğitim vermeye devam ediyor.
Öğrencilerimizin zihinsel, duygusal, sosyal, dil, bedensel ve ruhsal yönden gelişimlerini desteklemeye yönelik etkinlikler yapılmaktadır. Bunu yaparken her çocuğun farklı ve özel olduğu eğitimcilerimizin ilk felsefesidir.
Bu yaş grubu çocuklarımıza değerler eğitimi(sevgi, saygı, hoşgörü, dürüstlük, merhamet, sorumluluk, yardımlaşma, vatanseverlik, misafirperverlik, alçak gönüllülük, gelenek görenek, adabı muaşeret, nezaket, letafet ve zarafet gibi toplumda kaybolmaya yüz tutmuş bir çok değerimizi de hassaten vermeye çalışıyoruz. Çocuklarımızı iletişim becerileri yüksek, sorumluluk duyguları gelişmiş, vatan sevgisi yüksek ve yetenekleri gelişmiş çocuklar yetiştirmeye çalışıyoruz.

Kadromuz;
Çocukların aldıkları eğitimin niteliği, kurumda uygulanan programın özelliklerine bağlı olmasına rağmen, bunun hayata sağlıklı ve eğitim ilklerine göre geçirilmesinde öğretmen ve diğer personelin katkısı oldukça fazladır.
Geleceğin bilim insanları, sanatçıları, yazarları, liderleri ve kaşifleribeyoğlu belediyesi Hezarfen anaokullarında yetiştiriliyor.
Kayıtlarımız kontenjanla sınırlıdır, merkeze gelmeden onlıne kayıtla başvurunuzu yapabilirisniz.

 

http://kursiyer.beyoglu.bel.tr/