Her yıl eğitim planlamamızın başında gelen ve mezun öğrencilere yönelik düzenlediğimiz Üniversite Hazırlık Kursu için kayıtlar başladı. Milyonlarca öğrencinin ter döktüğü Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) başarılı olmak isteyen gençlerin önceliği bu yıl da Beyoğlu Belediyesi Akademi Beyoğlu…

Sözel, eşit ağırlık ya da sayısal sınıflarda ilgili alandaki tüm dersleri görecek olan öğrencilerimiz, yeni sınav sistemi ve güncel konu başlıkları ile çalışmalarını gerçekleştirecek. Öğrencilerimiz, dönem içerisinde düzenleyeceğimiz deneme sınavları ile kendilerini test edecek, moral motivasyon, bilgilendirme, kişisel gelişim ve destek seminerleri ile sınava en iyi şekilde hazırlanma fırsatı bulacak. Aynı zamanda merkezimiz dahilinde yer alan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti ile mental olarak da kendilerini sınava hazırlamış olacaklar.

Akademi Beyoğlu ve Akademi Beyoğlu Kasımpaşa Şubesinde gerçekleşecek üniversite hazırlık kurslarımıza katılmak için aşağıdaki linklerden kayıtlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Akademi Beyoğlu
Sözel Sabah > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
Sözel Öğlen > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
Sayısal Sabah > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
Sayısal Öğlen > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
Eşit Ağırlık Sabah > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
Eşit Ağırlık Öğlen > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
TYT Sabah > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
TYT Öğlen > KAYIT İÇİN TIKLAYIN

Akademi Beyoğlu Kasımpaşa Şubesi
Sözel Sabah > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
Sözel Öğlen > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
Sayısal Sabah > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
Sayısal Öğlen > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
Eşit Ağırlık Sabah > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
Eşit Ağırlık Öğlen > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
TYT Sabah > KAYIT İÇİN TIKLAYIN
TYT Öğlen > KAYIT İÇİN TIKLAYIN