Özel Kalem Müdürlüğü


Beyoğlu Belediyesi Türkiye’nin ilk belediye teşkilâtıdır. Ülkemizde modern belediyecilik hizmetleri Beyoğlu’ndan yayılmıştır. Beyoğlu, bugün de öncü misyonuna uygun olarak; model icraat ve pilot uygulamalarına devam etmektedir.

Beyoğlu Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü, bu misyonunun farkında olarak; Başkanlık Makamının emir ve talimatları doğrultusunda resmî ve özel yazışmaları, her türlü protokol ve tören işlerinin düzenlenmesini, ziyaret, davet, karşılama, uğurlama, ağırlama, millî ve dinî bayramlarla ilgili hizmetlerin organizasyonunu başarıyla yürütmektedir. Beyoğlu’nun vizyonunu yansıtan projeleri tanıtmak ve doğru anlaşılmasını sağlamak amacıyla çok yönlü iletişimler organize etmektedir.

Çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, emeklilerimiz; okullarımız, öğrencilerimiz, derneklerimiz, esnafımız, işadamlarımız kısacası Beyoğlu’nda yaşayan herkesle Belediye Başkanının sürekli iletişim içerisinde olmasını sağlamaktadır.

Belediyemiz, gerçekleştirdiği hizmet ve projeleri sadece ilçe vatandaşlarımıza değil; ziyaretçilerimize, sınırlarımızın ötesindeki vatandaşlarımıza da ulaştırma azmindedir. Bu kapsamda gerçekleştirilen Kardeş Kent ve Dış İlişkiler hizmetlerine destek verilirken medya takip hizmetleri de Özel Kalem Müdürlüğümüz tarafından yerine getirilmektedir.

Beyoğlu Belediyesi bünyesindeki görev ve sorumluluklarımızın farkındayız. Vatandaşımızın ayağına giderek; görerek, duyarak, hissederek, paylaşarak birebir iletişimi merkeze alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özel Kalem Müdürlüğü’nün en önemli vazifesi; Belediye Başkanı ile vatandaşlarımız arasındaki bağı güçlendirmek, belediye hizmetlerimizin doğru anlaşılmasını sağlamaktır.

ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜR AHMET ÜLKER 2000  
ÖZEL KALEM BÜRO ŞEFİ ŞADİYE ERDİL 2003  
ÖZEL KALEM BÜRO 2004-2005-2006  
BAŞKANLIK FOTOĞRAFÇISI 2007  
BASIN DANIŞMANI ALİ TEKER 1100  

Özel Kalem Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliği İçin TIKLAYINIZ...


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız