Yabancı dil bilgisini ölçmek isteyen, akademisyen olmayı hedefleyen veya lisansüstü eğitime adım atmak isteyen hemen her adayın öncelikli olarak girdiği sınavlardan biri de Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavıdır. ÖSYM tarafından düzenlenen YDS’ye hazırlanmak isteyen gençler için YDS Hazırlık Kursu açıyoruz.

YDS, daha önceleri uygulanan ÜDS ve KPDS sınavlarının da bu sınava dâhil edilmesi ile birlikte, kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere üniversiteler ve özel sektörlerde geçerliliği olan bir dil sınavıdır. Beyoğlu Belediyesi olarak bu sınava hazırlanmak isteyen gençler için belirlediğimiz öncelikli dil İngilizce olacak. Genel İngilizce ile başlayıp alt yapıyı tamamladıktan sonra sınava yönelik ileri düzey eğitimlerin verileceği kursumuzda güncel konu başlıkları ile gramer çalışmaları yapılacak. Ayrıca adaylar, soru çözüm tekniklerini kullanarak zamandan tasarruf etmeyi de öğrenecek. Akademi Beyoğlu’nda gerçekleşecek derslerimiz için Covid-19 salgını nedeni ile aldığımız önlemler kapsamında sınıflarımızı düzenli aralıklarla dezenfekte ediyor ve hijyen kurallarına uygun hale getiriyoruz. Yine bu kapsamda programımızı kontenjanla sınırladık. Merkeze maskesiz giriş yapılamayacak ve girişte ateş ölçümleri uygun aralıkta olmayan öğrenciler, dersliklere giriş yapamayacak.

Kurslarımıza katılmak için öncelikli olarak online ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön kayıt formuna ulaşmak ve kaydınızı yaptırmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Başvuru İçin Tıklayın