Beyoğlu Belediyesi Zabıta ekipleri, belediyenin çağrı merkezini arayarak yardım isteyen Şahgül teyzenin alışverişini yapıp evine teslim etti. Evinden çıkmadan tüm ihtiyaçları karşılanan Şahgül teyze Zabıta ekiplerini dua ile uğurladı.

Beyoğlu Belediyesi, Covid-19 (Koronavirüs) salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşları ihmal etmiyor. Beyoğlu Belediyesi’nin çağrı merkezini arayan Şahgül teyze, dışarı çıkamadığı için alışverişini yapamadığını belirterek yardım istedi. Belediye bünyesinde kurulan ‘Beyoğlu Koronavirüs Kriz Masası ve Koordinasyon Merkezi’ne aktarılan talep kısa süre içerisinde işleme alınarak en yakın zabıta ekipleri Şahgül teyzenin evine yönlendirildi.

ALIŞVERİŞİNİ ZABITA EKİPLERİ YAPTI

Şahgül teyzenin evine giderek pazar, market ve fırından alınacakların listesini alan Beyoğlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, siparişleri temin ederek kendisine teslim etti. Evinden çıkmadan tüm ihtiyaçları karşılanan Şahgül teyze ekiplere teşekkür ederek dua ile uğurladı.