Pırıl pırıl bir Beyoğlu için 7/24 görev başında özverili çalışmalarını sürdüren Beyoğlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin tertemiz halinden memnun başta vatandaşlar olmak üzere yerli ve yabancı turistlerden tam not alıyor.

Günde 2 milyonu aşkın kişinin ziyaret ettiği Beyoğlu’nda, ana arterlerden meydanlara, pazar yerlerinden etkinlik alanlarına, okullardan ibadethanelere ve yaya yollarına kadar vatandaşların temas ettiği tüm bölgeler; Beyoğlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün tecrübeli ve gayretli personeli tarafından 7/24 özenle temizleniyor.

Yerli ve milli araçların kullanıldığı temizlik çalışmalarında; onlarca mahalle ile tarihi ve turistlik yerlerde bulunan yağmur ızgaraları ve çöp konteynırları büyük bir titizlikle önce köpüklü su ardından da tazyikli su ile yıkanarak dezenfekte ediliyor. Ayrıca çalışmalarında, bakteri üretmeyen, tüm istenmeyen kokuları gideren doğal bir ürün kullanılıyor. Yapılan temizlik çalışmalarıyla Beyoğlu pırıl pırıl olurken, mahalle sakinleri günlerini tertemiz bir ilçede geçirmenin keyfini çıkarıyor.