Okul buluşmaları kapsamında Özel St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu’nu ziyaret eden Başkan Yıldız’ı öğrenciler Akapella konseri ile karşıladı.

Beyoğlu Belediyesi hayata geçirdiği ‘Okul Buluşmaları’ projesi kapsamında ilçede bulunan okulların ve öğrencilerin taleplerini yerinde çözüme kavuşturuyor. Proje kapsamında okulları tek tek ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız son olarak Özel St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu ile Özel Getronagan Ermeni Lisesi’ni ziyaret etti. Öğrenciler Başkan yıldız’ı sevinç gösterileriyle karşıladı.

ÖĞRENCİLER BAŞKAN YILDIZ’A SÜRPRİZ YAPTI

İlk olarak Özel St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu’nu ziyaret eden Başkan Yıldız’a öğrenciler sürpriz yaptı. Öğrencilerden oluşan koro Başkan Yıldız’ı Akapella konseri ile karşıladı. Mini konser için öğrencilere teşekkür eden Başkan Yıldız, öğrencilerle sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi.

BAŞKAN YILDIZ ÇEVRE TEMİZLİĞİYLE İLGİLİ TAVSİYELERDE BULUNDU

Daha sonra Özel Getronagan Ermeni Lisesi’ni ziyaret eden Başkan Yıldız’ı öğrenciler sevgi gösterileriyle karşıladı. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Yıldız temizliğin önemine dikkat çekerek, çevre temizliği konusunda tavsiyelerde bulundu. Okul ziyaretlerinde öğrencilere simit, peynir ve meyve suyu ikram edildi.