Beyoğlu Belediyesi Yaz Okulları Ritim Atölyesinde müzik eğitimi alan çocuklar Galata Kulesi Meydanı’nda düzenlenen ritim gösterisi ile hünerlerini sergiledi. Etkinliğe Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız da katılarak çocuklara marakas müzik aletiyle eşlik etti.

Beyoğlu Belediyesi Yaz Okulları Kapanış Programı Galata Kulesi Meydanı’nda gerçekleştirildi. Yaz Okulları Ritim Atölyesinde müzik eğitimi alan çocuklar kapanış programına özel Ritim Gösterisi düzenledi. Katılımcılara darbuka, bendir, trambet, marakas, zil, kaşık ve ritim çubuğu gibi enstrümanlar ile müzik ziyafeti sunan çocuklar yerli ve yabancı turistlerin de ilgi odağı oldu. Etkinliğe Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız da katılarak çocuklara marakas müzik aletiyle eşlik etti.

SİZLERİN EN İYİ EĞİTİMİ ALMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ

Yaz okullarıyla çocukların en iyi eğitimi vermeye gayret ettiklerini ifade eden Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, “Özellikle bir yaz dönemini, tatil dönemi olarak tamamlıyoruz. Yaz okullarımızda çocuklarımız kendi branşlarında üstün gayret gösterdiler. Başarılı oldular, kendilerini kutluyorum. Bizler de Beyoğlu Belediyesi olarak çocuklarımızın gerek eğitimlerinde, gerekse yaz dönemlerinde bir taraftan Kefken Yaz Kampı, bir taraftan yaz okullarımızla çocuklarımızın daha iyi eğitim alması için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerin en iyi eğitimi alması için biz de okullarımızda elimizden geleni yapıyoruz. Hepinize yeni eğitim döneminde başarılar diliyorum” dedi.