Beyoğlu’nda yaz tatiliyle birlikte spor alanlarına gösterilen ilgi daha da arttı. Beyoğlu Belediyesi, vatandaşlara daha iyi bir hizmet sunabilmek için ilçede bulunan tüm spor alanlarında bakım ve onarım çalışması yaptı.

Beyoğlu Belediyesi, ilçenin farklı noktalarında açtığı 6 spor tesisi ve mahalle bahçelerinde oluşturduğu spor alanları ile ilçe sakinlerine sportif faaliyetlere katılma imkanı sunuyor. Yıl boyunca hizmet veren bu spor alanlarında yaz aylarının gelmesiyle birlikte yoğunluk daha da arttı. İlçe sakinlerinin yanı sıra yaz tatiline giren öğrenciler spor alanlarına akın ettiler.Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, spor alanlarında  vatandaşlara daha iyi şartlarda hizmet verebilmek için başlattığı bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı.

SPOR ALANLARI BİR BİR YENİLENDİ

Beyoğlu Belediyesi bünyesinde hizmet veren spor tesisleri ve spor alanlarında yapılan bakım ve onarım çalışmalarını Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdi.Spor alanlarının çevre düzenlemesinin yanı sıra futbol ve basketbol sahaları, tenis kortları, voleybol sahaları ve spor aletleri yenilendi.