Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bahar bakımı ve yaza hazırlık çalışmaları kapsamında çetin geçen kış şartlarından dolayı hasar gören yollar ve kaldırımlar bir bir onarıyor.

Beyoğlu Belediyesi, ilçe genelinde başlattığı bahar bakımı ve yaza hazırlık çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, ilçe genelinde çetin geçen kış şartlarından dolayı hasar gören yollar ve kaldırımlar bir bir onarılıyor.

BASKI BETON TAMİRATI ÇALIŞMALARI YAPILDI

Çalışmalar kapsamında Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Meşelik Sokak’ta, Hacımimi Mahallesi Kumbaracı Yokuşu’nda, Sururi Mahallesi Aynalı Çeşme Caddesinde, Şehit Muhtar Mahallesi Süslü Saksı Sokak’ta ve Kılıçalipaşa Mahallesi Havyar Sokak’ta baskı beton tamiratı çalışmaları yapıldı.

BEYOĞLU YAZA HAZIRLANIYOR

Kadımehmet Mahallesi Mescit Sokak’ta da Süpürge beton tamiratı çalışması tamamlanırken, Piripaşa Mahallesi Bactar Sokak’ta başlatılan yol yenileme çalışmaları devam ediyor. Aralıksız devam eden çalışmalarla Beyoğlu yaza hazırlanıyor.