Beyoğlu’nda temizlik çalışmalarının hızlı bir şekilde yapılması amacıyla kurulan “Mobil Temizlik Ekibi” ile bir araya gelen Başkan Yıldız, “Beyoğlu’nda herkesin gıpta edeceği bir temizliği ‘Tertemiz Beyoğlu’ sloganı ile hayata geçireceğiz.” dedi.

Beyoğlu Belediyesi tarafından cadde ve sokaklardaki çöplerin hızlı şekilde toplanmasını sağlamak amacıyla kurulan “Mobil Temizlik Ekibi” çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Motosikletin sağladığı avantajla sorumlu oldukları bölgede denetim yaparak belediyenin temizlik işleri müdürlüğünü bilgilendiren ekipler, temizlik çalışmalarının hızlı bir şekilde yapılmasına büyük olanak sağlıyor. Vatandaşlardan tam not alan “Mobil Temizlik Ekibi” ile bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, ekibi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

YAPTIĞIMIZ İŞİ GÖNÜLDEN YAPACAĞIZ

Temizlik çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yıldız, “Değerli başkanımız Ahmet Misbah Demircan’ın temizlik konusunda başlatmış olduğu bir hassasiyet var. Biz de vizyon şehirler anlayışı ile Beyoğlu’nda herkesin gıpta edeceği bir temizliği  ‘Tertemiz Beyoğlu’ sloganı ile hayata geçireceğiz. Belediyemizin temizlik görevlilerinden belediye başkanına kadar herkesin tek bir amacı vardır, gönül belediyeciliğini inşa etmek. Yaptığımız işi gönülden yapacağız. İnsanlar mutlu olacaklar. Yaparken onların sırtlarını sıvazlayacağız. Hepimiz kamuya hizmet etmek görevliyiz. Hepimizin amacı insana hizmet etmek. Temizliği de gönüller kazanarak yapacağız. Hepinize görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.