Haliç İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya gelen Başkan Yıldız, Mahallelere çocuk bahçeleri yapacaklarının müjdesini verdi.

Beyoğlu’nda ‘Okul Buluşmaları’ yeni eğitim yılında da devam ediyor. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ‘Okul Buluşmaları’ kapsamında Haliç İlkokulu’nu ziyaret etti. İlk olarak Okul bahçesinde öğrencilerle bir araya gelen Başkan Yıldız, öğrencilerle birlikte Barış Pınarı Harekatı’nı yapan askerlerimiz için dua etti. Başkan Yıldız daha sonra öğretmenlerin ve velilerin taleplerini dinledi.

ORDUMUZ BAYRAĞIMIZ İÇİN MÜCADELE EDİYOR

Öğrencilerle birlikte Mehmetçik’e dua eden Başkan Yıldız, “Öncelikle şuanda ordumuz bayrağımız için mücadele ediyorlar. Sevgili çocuklar askerlerimize hep birlikte dua edelim. Allah askerlerimizi korusun” dedi.

MAHALLELERİMİZE ÇOCUK BAHÇELERİ YAPACAĞIZ

Sağlıklı bir çevre için öğrencilerden, öğretmenlerden ve velilerden temizlik konusunda daha hassas davranmalarını da rica eden Başkan Yıldız, “Beyoğlu hepimizin. Beyoğlu’nun hep birlikte temiz tutacağız. Bizler de mahallelerimize çocuk bahçeleri yapacağız. Orada voleybol ağları, basketbol potası, oyun grupları ve spor aletleri olacak. Bunun için çalışmalara başladık” ifadelerini kullandı.