Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız Okmeydanı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Yıldız, “Tüm sorunları birlikte istişare ederek çözüme kavuşturacağız.” dedi.

Mazbatasını alarak görevine resmen başlayan Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ilk ziyaretini Okmeydanı’na gerçekleştirdi. Okmeydanı’nda bulunan Fatih Sultan Caddesi’ni ziyaret eden Başkan Yıldız esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Yıldız vatandaşlarla sohbet etti. Çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Yıldız, kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyen çocuklarla fotoğraf çekildi. Okmeydanı ziyaretinde Başkan Yıldız’a başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti.

TÜM SORUNLARI BİRLİKTE İSTİŞARE EDEREK ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ

Vatandaşların sorularını cevaplandıran Başkan Yıldız, “Sizlerin teveccühüyle bu önemli görevi üstlenmiş bulunuyoruz. Aday olduğumuz ilk günden itibaren belirttiğimiz gibi Beyoğlu’nu hep birlikte yöneteceğiz. Vatandaşımızın derdi bizim derdimizdir. Tüm sorunları birlikte istişare ederek çözüme kavuşturacağız.” dedi.