Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Halk Meclisi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi. Taleplerini doğrudan Başkan Yıldız’a iletmekten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, yapılan hizmetler ve çalışmalar için teşekkür ettiler.

Beyoğlu Belediyesi tarafından her hafta Çarşamba günü düzenlenen Halk Meclisi vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ile başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı Halk Meclisi’nde vatandaşlar talep ve önerilerini dile getirdiler. Vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Yıldız taleplerin yerine getirilmesi için ilgili birimlere gereken talimatları verdi. Taleplerini doğrudan Başkan Yıldız’a iletmekten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, yapılan hizmetler ve çalışmalar için teşekkür ettiler.

HALK MECLİSLERİ BEYOĞLU’NUN DÖRT BİR YANINDA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Beyoğlu Belediyesi, halkın sorunlarını dinlemek ve onlara çözüm bulmak için halkın ayağına kadar gidiyor. Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası’nda her hafta Çarşamba günü düzenlenen Halk Meclisi’nin yanı sıra Beyoğlu’nun 15 ayrı mahallesinde bulunan Semt Konaklarında da Halk Meclisleri düzenleniyor. Bölgeden sorumlu meclis üyelerinin başkanlığında her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen toplantılara vatandaşlar ile birlikte muhtarlar, okul aile birliği üyeleri ve belediyenin o mahalleden sorumlu çalışanları da katılıyor. Çözülebilecek sorunlar toplantı sırasında çözüme kavuşturuluyor. Farklı birimleri ilgilendiren talepler anlık olarak bu birimlere iletilerek sonrasında takibi yapılıyor.