Yaşlılarımız bizi biz yapan değerlerimizdir

A+
A-

Beyoğlu Belediyesi, "Yaşlılar Haftası" kapsamında ilçedeki yaşlıları boğaz turunda bir araya getirdi. Tur öncesi vatandaşlarla selamlaşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Yaşlılarımız bizim başımızın tacı, rehberimiz, kültürümüz, varlığımız, bizi hayata bağlayan ve bizi biz yapan değerlerimizdir.” dedi.

Yaşlılarımız bizi biz yapan değerlerimizdir
24-03-2017

Beyoğlu Belediyesi, "Yaşlılar Haftası" kapsamında ilçedeki vatandaşları boğaz turunda bir araya getirdi. Kasımpaşa iskelesinden demir alan vapurda İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasını izleyen yaşlılar, hoşça vakit geçirdi. Tur öncesi yaşlıları uğurlayan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, yaşlılarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Başkan Demircan ayrıca vapurda bulunan en yaşlı çifte de çiçek takdim etti.

YAŞLILARIMIZ BİZİM BAŞIMIZIN TACIDIR

Her yıl düzenlenen "Yaşlılar Haftası" etkinliklerine bir yenisini daha eklediklerini belirten Başkan Demircan, “Yaşlılarımız bizim başımızın tacı, rehberimiz, kültürümüz, varlığımız, bizi hayata bağlayan ve bizi biz yapan değerlerimizdir. Baharın bu güzel ve güneşli gününde onları boğaza geziye çıkardık. Bu organizasyonlar bir ilk değil ve son da olmayacak.” dedi.

BAZI YAŞLILAR İLK KEZ BOĞAZ TURU YAPMANIN TADINI ÇIKARDI

Tura katılan vatandaşlar da çeşitli etkinliklerle bir araya geldikleri için mutlu olduklarını belirtti. Boğaz turu etkinliğinin sürekli olarak devam etmesini isteyen vatandaşlar, Anadolu’nun illerine de gezi programları düzenlenmesini istedi. Bazı vatandaşlar ise ilk kez boğaz turu yapmanın keyfini çıkardı.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız