Sağlık Çalışanları İçin Online ‘Acil Müzik’ Konserleri Başladı


Ünlü sanatçılar Eda Özülkü ve Metin Özülkü, Beyoğlu Belediyesi tarafından salgınla mücadelenin en önemli kahramanlarından olan sağlık çalışanları için düzenlediği ‘Acil Müzik’ programında doktorlarla birlikte konser verdi.

Sağlık Çalışanları İçin Online ‘Acil Müzik’ Konserleri Başladı
21-11-2020

Yeni tip koronavirüs salgınıyla özverili şekilde mücadele eden sağlık çalışanları ile müzik dünyasının önemli isimleri Beyoğlu Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Acil Müzik" sahnesinde buluşuyor. Başak İkiz’in sunduğu ilk programın çekimleri Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleştirildi. Pandemi nedeniyle seyircisiz gerçekleştirilen ve sosyal medyadan yayınlanan konserde doktorlar Hakan Kahraman, Müzeyyen Aslan ve Nurgül Çelikaslan Ulusoy, Metin-Eda Özülkü çiftiyle birlikte sevilen parçaları seslendirdi.

 Virüs salgınına karşı büyük bir fedaakarlıkla görevlerini sürdüren sağlık çalışanları için hazırlanan "Acil Müzik" adlı programda, Türkiye'nin önde gelen sanatçılarıyla birlikte bazen bir hemşire, bazen bir hasta bakıcı, bazen doktor, bazen de bir ambulans görevlisi gibi sağlık hizmetlerinin her noktasında emek verenler yer alacak.  “Acil Müzik” sahnesini “http://youtube.com/user/beyoglubelbeyoglu ve http://youtube.com/beyoglukultursanat” YouTube kanallarından izleyicilerin beğenisine sunulacak.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız