Kefken’de Yeni Sezon Heyecanı Başlıyor!


Beyoğlu’nda yaz denince gençlerin ilk aklına gelen Kefken Çevre Yaz Kampı’nda yeni dönem kayıtları başladı. Öğrencilerimizin sporla buluştuğu, çeşitli kamp içi faaliyetler ile kişisel gelişimlerini desteklediğimiz ve nitelikli bireyler olarak yetişmelerini sağlayan Kefken Kampı bu yıl da öğrencilerini bekliyor.

Kefken’de Yeni Sezon Heyecanı Başlıyor!

Örgün eğitimin yarıda kalmasından sonra online eğitim sistemi ile çalışmalarına devam eden öğrencilerimiz, içinde bulunduğumuz pandemi döneminde evlerinde kalarak sürecin en iyi şekilde ilerlemesine destek oldular. Önümüzdeki haftalarda gençleri ağırlayacak Kefken Kampı’nda bu yıl birkaç değişiklik yaptık. Öncelikli olarak bu yıl kampa katılacak öğrenci sayısını kontenjan ile sınırlandırdık. Gençlerimizin sosyal mesafe kuralına uymalarını sağlamak için odaları ve yemekhaneyi yeniden düzenledik. Kapalı alanda sürdürülen çalışmaları açık alanlara taşıyarak gençler için en sağlıklı ortamın hazırlanmasını sağladık. Öğrencilerimizin uyması gereken kuralları yeniden düzenleyerek her odaya bilgilendirme panoları astık ve ortak kullanılan alanlara dezenfektan ve maske bırakarak önlemlerimizi aldık. 

12-15 Ağustos tarihleri arasında erkek; 17-20 Ağustos tarihleri arasında kız öğrencilerimiz Kefken Çevre Yaz Kampı’nda misafirimiz olacak. Bu yılki başvurular, sizler için hazırladığımız web sayfasından online olarak yapılacak. 30 Temmuz itibarı ile başlayacak kayıtlar, kamp için belirlenen kontenjanlar dolana kadar devam edecek. Kefken Kampı’nın heyecanını yaşamak isteyen 12-18 yaş aralığındaki gençlerimizi bekliyoruz.

Başvuru İçin Tıklayınız


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız