Beyoğlu’nda 2000 çocuğun bayramlığı Sosyal Market’ten

A+
A-

Beyoğlu Belediyesi öncülüğünde kurulan Sosyal Market yoksul ailelerin umudu olmaya devam ediyor. Her bayram olduğu gibi yaklaşan kurban bayramında da 2000’den fazla ihtiyaç sahibi çocuğun bayramlıkları Sosyal Market tarafından ücretsiz olarak karşılanacak.

Beyoğlu’nda 2000 çocuğun bayramlığı Sosyal Market’ten
02-09-2016

Beyoğlu’nda 30 bin kişiye yardım elini uzatan Sosyal Market bu bayramda da vatandaşların yüzünü güldürecek.  İlçede yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım etmek amacıyla Beyoğlu Belediyesi öncülüğünde kurulan Sosyal Market ve Gıda Bankacılığı yaklaşan Kurban Bayramı öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı. Yardımların önemli kısmını bayramlık giyim kıyafetleri oluştururken kahvaltılıktan tatlısına kadar tüm gıda ürünleri de yaklaşık 4000 yoksul ailenin bayramda rahat bir nefes almasını sağlayacak.

BAYRAMLIKLAR SOSYAL MARKET’TEN

İhtiyaç sahibi vatandaşların gıdadan giyime kadar tüm ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılayan Sosyal Market her bayram olduğu gibi bu bayramda da çocukları unutmadı. Yaklaşan kurban bayramı öncesinde çocuklar için temin edilen 500 çeşitten fazla ürün raflara yerleştirilmeye başlandı. Yaklaşık 2000 çocuk Ayakkabı, T­Shirt ve pantolon başta olmak üzere bayramlık giysilerini sosyal marketten ücretsiz olarak temin edecek.

Haberin fotoğrafları için Tıklayınız...


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız