Beyoğlu' nda 700 anaokulu öğrencisi karnelerini aldı

A+
A-

Beyoğlu Belediyesi Anaokullarında eğitim gören 700 öğrenci karnelerini aldı. İlk karne heyecanını öğretmenleri ve aileleriyle paylaşan minik öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Beyoğlu' nda 700 anaokulu öğrencisi karnelerini aldı
21-01-2018

2017-2018 eğitim ve öğretim yılının tamamlanmasıyla birlikte Beyoğlu’nda bulunan Anaokullarında eğitim gören minik öğrenciler karnelerini aldı. Beyoğlu Belediyesi Semt Konakları bünyesinde faaliyet gösteren Anaokullarında bu yıl yaklaşık 700 öğrenci eğitim hayatına ilk adımlarını attı. Uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimlerle dolu dolu bir yıl geçiren minik öğrenciler için Piripaşa Semt Konağında karne töreni düzenlendi. Aileleriyle birlikte ilk mezuniyet heyecanını yaşayan minik öğrencilerin sevinci görülmeye değerdi.

ÇOCUKLARIN YETENEKLERİNE GÖRE EĞİTİM VERİLİYOR

Beyoğlu’nun 15 farklı noktasında hizmet veren Semt Konakları bünyesinde açılan Anaokullarında 20 derslik ve 37 öğretmen bulunuyor. Sabahçı ve öğlenci olmak üzere iki ayrı öğrenci grubunu ağırlayan Anaokullarında, çocukların gelişim düzeyi, becerileri, yetenekleri ve kişilik özelliklerindeki farklılıkları dikkate alınarak eğitim veriliyor.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız