Beyoğlu Mahalle Bahçeleri İle Artık Daha Yeşil


Beyoğlu’nda, ailelerin çocuklarıyla birlikte daha rahat, güvenli ve yeşillikler içinde zaman geçirebilmesi için inşa edilen Mahalle Bahçeleri’nin bir yenisi daha tamamlanmak üzere. Kadımehmet Mahalle Bahçesi için çalışmalar son sürat devam ediyor.

Beyoğlu Mahalle Bahçeleri İle Artık Daha Yeşil
16-10-2020

Beyoğlu’nda yeni yaşam alanları Mahalle Bahçeleri’ne bir yenisi daha ekleniyor. Halıcıoğlu Mahalle Bahçesi’nin geçtiğimiz ay hizmete açılmasının ardından Kadımehmet Mahalle Bahçesi için kolları sıvayan Beyoğlu Belediyesi ekipleri hummalı bir çalışma içinde. Mahalle halkının huzurlu, refah ve yeşil bir alana bir an önce kavuşması için çalışmalarına hız veren Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede 50 ayrı noktada hizmetlerini sürdürüyor.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürü Halis Yeşilbaş, “Çocuklar, gençler ve yaşlılarımızın kullanabilmesi için 10 ayrı noktada Mahalle Bahçelerimiz tamamlandı. Şu an halihazırda Ayhan Kocaman, Sinan Paşa Cami’nin yanı, Muhibban Sokak güzergahı, Sütlüce Atmaca Sokak güzergahında çalışmalarımız devam etmekte” dedi.Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız