Beyoğlu Belediyesi'nden Azerbaycan'a Bayraklı Destek


Beyoğlu Belediyesi, Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarına saldırması üzerine başlatılan operasyonlara destek vermek amacıyla belediye binasına Türkiye ve Azerbaycan bayrağı astı.

Beyoğlu Belediyesi'nden Azerbaycan'a Bayraklı Destek
21-10-2020

Türkiye'nin Tek millet iki devlet düşüncesi ile her zaman yanında durduğu Azerbaycan'a Ermenistan saldırıları karşısında destek gelmeye devam ediyor. Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarına saldırması üzerine başlatılan operasyonlara destek vermek amacıyla Beyoğlu Belediyesi, belediye binasına Türkiye ve Azerbaycan bayrağı astı.

HER ZAMAN AZERBAYCANLI KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yılmaz Karabağ'da, Azerbaycan'da bulunan kardeşlerimiz haklı bir mücadele verdiklerini belirterek, “Azerbaycan'daki kardeşlerimizin zor gününde yanında olmak adına kalbimizin onlarla beraber atıyor. Beyoğlu Belediye binamıza ki Osmanlı'nın ilk belediye binasına Türkiye ve Azerbaycan bayrağını asmış bulunuyoruz. İnşallah Karabağ'da Azerbaycan bayrağını görmeyi Allah bize nasip eder. Ne şartlar altında olursa olsun Azerbaycan'daki kardeşlerimizin yanında olduğumuzu vurgulamak istiyorum. Karabağ'da okunan ezanı burada dinledik. Oradaki kardeşlerimiz Ayasofya'da okunan ezana benzettiler. Demek ki bu topraklarda biz iki devlet tek millet olarak varız ve böyle devam edeceğiz” dedi.Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız