Beyoğlu Belediyesi Spor Kulübü’nden Güreş’te Büyük Başarı

A+
A-

Tekirdağ’da düzenlenen Türkiye Yıldız Kızlar Güreş Şampiyonası tamamlandı. Turnuvaya 9 sporcu ile katılan Beyoğlu Belediyesi Spor Kulübü Türkiye üçüncüsü oldu.

Beyoğlu Belediyesi Spor Kulübü’nden Güreş’te Büyük Başarı
21-02-2018

Güreş Federasyonu tarafından Tekirdağ da düzenlenen Türkiye Yıldız Kızlar Güreş Şampiyonası tamamlandı.Turnuvada 26 ilden 179 sporcu farklı kategorilerde dereceye girebilmek için mücadele etti. 9 yıldız sporcu ile turnuvaya katılan Beyoğlu Belediyesi Spor Kulübü Türkiye üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı. Turnuvada ayrıca Beyoğlu Belediyesi Spor Kulübü antrenörü Zeynep Yıldırım Diri ‘En Centilmen Antrenör’seçildi.

RAPORLA KATILDIKLARI TURNUVADA DERECE ALDILAR

Beyoğlu Belediyesi Spor Kulübü sporcularından Ayşegül Sever 65 Kg’da, Betül Erol ise 6O Kg’da Türkiye şampiyonu oldu. Yaşlarının küçük olması nedeniyle turnuvaya raporla katılan Nazlıcan Yılmaz 61 Kg’da Türkiye 2.si, Neslihan Nur Koç ise 43’Kg’da Türkiye 3.sü olarak büyük bir başarıya imza attı.Beyoğlu Belediyesi Spor Kulübü turnuva kapsamında yaptığı tüm maçların sonucunda ise Türkiye 3.sü oldu. Turnuva dereceye giren Sporcular ve kulüplere madalya ve kupalarının verilmesiyle sona erdi.

 Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız