Beyoğlu Belediyesi 2020 Yılı İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi


Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız’ın başkanlığında gerçekleştirilen Beyoğlu Belediyesi 2020 Yılı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda; 2020 yılında yapılan çalışmalar değerlendirilirken, 2021 yılında yapılması planlanan projeler ve çalışmalar da detaylı bir şekilde ele alındı.

Beyoğlu Belediyesi 2020 Yılı İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
28-12-2020

Beyoğlu Belediyesi 2020 Yılı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı CVK Gümüşsuyu Otel’de gerçekleştirildi. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız’ın başkanlığında yapılan toplantıya başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. Toplantıda Pandemi sürecinde titizlikle yürütülen çalışmalar başta olmak üzere, eğitimden sağlığa, temizlik çalışmalarından yol bakım ve onarım çalışmalarına kadar2020 yılında yapılan tüm faaliyetler detaylı bir şekilde ele alındı. Yeni yılla birlikte hayata geçirilecek yeni projelerin ve yapılacak çalışmaların da görüşüldüğü toplantıda, 2021 yılında dijital çağın gereksinimlerine uygun olacak şekilde yazılım (Kodlama) gibi eğitimlerin daha da çoğaltılarak yaygınlaştırılması kararlaştırıldı.
 
DAHA HUZURLU, MUTLU VE GÜVENLİ BİR BEYOĞLU İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

Verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Yıldız, “Başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz ile geride kalan 2020 yılını değerlendirdik. 2021 yılına dair planlarımızı ve projelerimizi konuştuk. Daha huzurlu, mutlu ve güvenli bir Beyoğlu için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız