Başkan Yıldız’dan Vatandaşlara Maske ve Sosyal Mesafe Uyarısı


Keçeci Piri ve Örnektepe Mahallelerine gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşları virüs salgınına karşı uyaran Başkan Yıldız, özellikle maske ve sosyal mesafe kuralının çok önemli olduğunu söyledi.

Başkan Yıldız’dan Vatandaşlara Maske ve Sosyal Mesafe Uyarısı
07-09-2020

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız her gün ilçenin farklı noktalarına gerçekleştirdiği bölge ziyaretlerine hafta sonu da ara vermedi. Keçeci Piri ve Örnektepe Mahallelerini ziyaret eden Başkan Yıldız vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi. Başkan Yıldız daha sonra Örnektepe Semt Pazarı’nı gerek virüs salgınına karşı alanın tedbirleri yerinde inceleyerek pazarcı esnafına hayırlı işler diledi.

BİRAZ SABRETMEMİZ VE KURALLARA UYMAMIZ GEREKİYOR

Virüs salgınından tamamen kurtulmak için alınan tedbirlere bire bir uyulması gerektiğini ifade eden Başkan Yıldız, “Sevdiklerimizle birlikte güzel günlerde buluşabilmek, caddelerde sokaklarda özgürce dolaşabilmek için bu aralar biraz sabretmemiz ve kurallara uymamız gerekiyor. Özellikle de maske ve sosyal mesafe kuralı çok önemli. Ben inanıyorum ki, devlet ve millet el ele vererek bu salgından kurtulacağız” dedi.Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız