Başkan Yıldız’dan Öğrencilere ‘Beyoğlu’nu Birlikte Güzelleştirelim’ Çağrısı


Meşrutiyet Caddesinde yeni hizmete açılan Galata Üniversitesi’nin öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Yıldız, öğrencilerden Meşrutiyet Caddesi’nden Taksim Tünel Meydanı’na çıkan merdivenlere boyayla resim yapmalarını istedi. Başkan Yıldız’ın bu talebi öğrenciler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Başkan Yıldız’dan Öğrencilere ‘Beyoğlu’nu Birlikte Güzelleştirelim’ Çağrısı
22-09-2020

Bölge ziyaretlerine aralıksız devam eden Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız Meşrutiyet caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İşyerlerini tek tek ziyaret eden Başkan yıldız vatandaşlarla da sohbet ederek taleplerini dinledi. Son günlerde virüs salgınındaki artışa dikkat çeken Başkan Yıldız, Vatandaşlardan ve işyeri sahiplerinden alınan tedbirlere bire bir uymalarını istedi. Başkan yıldız daha sonra cadde üzerinde yeni açılan Galata Üniversitesi’nin öğrencileriyle bir araya geldi. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Yıldız, üniversitenin açılmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

ÖĞRENCİLER BAŞKAN YILDIZ’IN TALEBİNİ MEMNUNİYETLE KABUL ETTİLER

Öğrencilere, Beyoğlu Belediyesi olarak ilçenin cadde ve sokaklarını güzelleştirmek için başlattıkları merdivenlere boyayla resim yapma çalışmalarını anlatan Başkan Yıldız, çalışma kapsamında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencilerinin Kılıç Ali Paşa Mahallesi’ndeki Enli Yokuşu merdivenlerine boyayla çizdikleri resmi gösterdi. Galata Üniversitesi öğrencileriyle de benzer bir çalışmaya imza atmak istediklerini belirten Başkan Yıldız, öğrencilerden Meşrutiyet Caddesi’nden Taksim Tünel Meydanı’na çıkan merdivenlere boyayla resim yapmalarını istedi. Başkan Yıldız’ın bu talebi öğrenciler tarafından memnuniyetle karşılandı. Öğrenciler daha güzel bir Beyoğlu için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını söylediler.Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız