Başkan Yıldız Okmeydanı’nda Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu


Okmeydanı’nda bulunan Fatih Sultan ve Müverrih Ali Caddelerini ziyaret eden Başkan Yıldız esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, virüs salgınına karşı alınan tedbirlerin önemini anlattı.

Başkan Yıldız Okmeydanı’nda Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu
28-05-2020

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covit 19 salgınının Türkiye genelinde kontrol altına alınmasıyla birlikte normalleşme sürecine geçiş başladı. Normalleşme süreciyle birlikte her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Beyoğlu’nda izin verilen işletmeler belirlenen kurallar çerçevesinde kepenklerini açmaya başladı. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız da Okmeydanı’nda bulunan Fatih Sultan ve Müverrih Ali Caddelerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sosyal mesafe kuralına uyarak esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Yıldız, virüs salgınına karşı alınan tedbirlerin önemini anlattı.

HEP BERABER BU GÜNLERİ GERİDE BIRAKACAĞIZ

Virüs salgınının alınan tedbirlere uyulmasıyla bertaraf edilebileceğini belirten Başkan Yıldız, “Normalleşme sürecinde tekrardan faaliyetlerine başlayan esnafımıza bol ve bereketli işler diledik. Hep beraber bu günleri geride bırakacağız, sadece biraz daha sabretmemiz ve kurallara uymamız gerekiyor” dedi.Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız