Başkan Demircan Muhtarlarla buluştu

A+
A-

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu’nda görev yapan Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Demircan, sorunların ivedilikle tespit edilerek çözülmesi adına başkan yardımcıları ve teknik ekiple beraber sık sık bölge gezileri düzenlediklerini söyledi.

Başkan Demircan Muhtarlarla buluştu
07-07-2017

Beyoğlu’nda görev yapan Mahalle Muhtarları Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’a nezaket ziyaretinde bulundu.  Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binasında gerçekleştirilen görüşme yaklaşık bir saat sürdü. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen görüşmede Beyoğlu’nun mahallelerine yapılan yol ve çevre düzenlemelerinden son derece memnun olduklarını belirten muhtarlar, vatandaşların kendilerine ilettikleri talepleri de Başkan Demircan’a ilettiler.  Başkan Demircan’a başarılarının devamını da dileyen muhtarlar, birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak vatandaşlara en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını söylediler.

HER TÜRLÜ SORUNUN ÇÖZMEK BİZİM ASLİ GÖREVİMİZDİR

Muhtarların ilettikleri talepler doğrultusunda gerekenin yapılması için ilgili birimlere talimat veren Başkan Demircan, sorunların ivedilikle tespit edilerek çözülmesi adına  başkan yardımcıları ve teknik ekiple beraber sık sık bölge gezileri düzenlediklerini belirtti. Bölge gezilerinin vatandaşlarla doğrudan temas kurma anlamında çok yararlı olduğunu da kaydeden Başkan Demircan, “Vatandaşlarımızın her türlü sorununu çözmek bizim asli görevimizdir” dedi.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız