Bakan Bak, Beyoğlu Gençlik Merkezini Ziyaret Etti


Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nin yakında hizmete girecek olan yeni hizmet binasında incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Başkanımızın gençlik merkeziyle alakalı başladığı bir proje var. Biz de Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak, bu çalışmada onlarla birlikte hareket etmeyi düşünüyoruz” dedi.

Bakan Bak, Beyoğlu Gençlik Merkezini Ziyaret Etti
27-12-2017

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nin yakında hizmete girecek olanİstiklal Caddesindekiyeni hizmet binasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ile birlikte binayı gezen Bakan Osman Aşkın Bak, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Ziyarette Başkan Ahmet Misbah Demircan Bakan Osman Aşkın Bak’a, Gençlik Merkezinin faaliyetlerini anlattı.

ÇOK ÖNEMLİ BİR PROJE

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Beyoğlu'nda gençlere hizmet edecek güzel bir merkezin inşa edildiğini belirterek, "Başkanımızın gençlik merkeziyle alakalı başladığı bir proje var, bu projede ortak çalışmanın şartlarını değerlendirdik.Biz de Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak, bu çalışmada onlarla birlikte hareket etmeyi düşünüyoruz, destek vereceğiz, birlikte çalışacağız.

Sayın başkanın planladığı ve faaliyete geçirmeyi hedeflediği bu proje gerçekten çok önemli, biz önemsiyoruz.” dedi.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız