Fen İşleri


Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü siz vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda ilçemizi güzelleştirmek için Beyoğlu sınırları içersinde sokak, cadde, merdiven, aydınlatma, park, bahçe, meydan, çeşme, okul, semt konağı, sağlık ocağı gibi bütün kamusal alanlarının yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürür. 
Merkez Büro Amirli¤i, Park ve Bahçeler Büro Amirliği ile Yol Bakım ve Onarım Büro Amirliği’nden oluşan toplam 3 birimle çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, vatandaşlara sosyal yaşam alanları sağlıyor ve mevcut alanları iyileştirerek, sıkıntıları gideriyor.

Çevrenizde tespiti yapılarak ve 444 0 160 ı arayarak bize ilettiğiniz şikâyetler Teknik ekiplerimiz tarafından en kısa zamanda incelenerek gerekli onarım faaliyetleri yapılmaktadır. Müdürlüğümüz 2011 yılı boyunca sizlerden yol, asfalt, kaldırım, aydınlatma, kanal, ızgara, tesisat vb. konularda toplamda 6341 adet şikâyetin tamamını sonuçlandırmıştır.

Müdürlüğümüz bu çalışmaların haricinde ilçemizin ihtiyaçlarına göre hazırlanan yıllık yatırım programı kapsamında yeni imalat çalışmalarını gerçekleştirir. 2011 yılı içerisinde toplam 101 adet yol, 7 adet park, 2 adet semt konağı imalatı ve Beyoğlu Gençlik Merkezi imalatı yapılmış, 10000 m Havai Hat yer altına alınmış,  13 okulda tadilatlar yapılmıştır.

Fen İşleri Beyoğlu Gazetesini Bigisayarınıza İndirmek İçin Tıklayınız.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız