Alt ve üst yapısıyla tamamen yenilenen Kasımpaşa Zincirlikuyu Caddesi’nin açılışını gerçekleştiren Başkan Yıldız, daha sonra Kasımpaşa esnafıyla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Beyoğlu’nda Kasımpaşa’nın en işlek caddelerinden birisi olan Zincirlikuyu Caddesi’nde başlatılan yenileme çalışması tamamlandı. Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışma kapsamında caddenin atık su ve yağmur su kanalları temizlendi. Ekipler alt yapı çalışmalarının ardından üst yapı çalışmaları kapsamında caddenin üst kaplamasını tamamen yeniledi. Son olarak çevre düzenlemesi yapılan Zincirlikuyu Caddesi hizmete açıldı. Beyoğlu’nun yeni prestij caddelerinden birisi olan caddenin açılışın Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız gerçekleştirdi.

BAŞKAN YILDIZ KASIMPAŞA BÖLGE ESNAFINI DİNLEDİ

Başkan Yıldız açılışın ardından Hezarfen Anaokulu Kasımpaşa Şubesi’nde düzenlenen toplantıda Kasımpaşa bölge esnafıyla bir araya geldi. Başkan Yıldız’ın yanı sıra başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda, bölge esnafı tek tek söz alarak isteklerini dile getirdiler. Mahallelerle ilgili yapılması gereken çalışmaların da istişare edildiği toplantıda, Başkan Yıldız talepleri not aldırarak gerekli çalışmaların yapılması için ilgili birimlere talimat verdi.