Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, özel olarak hazırlanan otobüsle mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Beyoğlu’nda büyük bir coşkuyla kutlandı. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız özel olarak hazırlanan otobüsle gün boyu mahalle mahalle, sokak sokak dolaşarak 10. Yıl Marşı eşliğinde vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Vatandaşlar da evlerinin pencerelerinden ve balkonlarından Türk bayrakları sallayarak 29 Ekim coşkusuna ortak oldu. Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte, Türk Bayrakları ve Cumhuriyete özel kartpostallar da vatandaşlara dağıtıldı.

ÇOCUKLARIMIZ VE GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZİN TEMİNATI

Beyoğlu’nda Cumhuriyet Bayramı coşkusu olduğunu söyleyen Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, “Beyoğlu’nda büyük bir Cumhuriyet Bayramı coşkusu var. Beyoğlu Gazetemiz yarın Cumhuriyet’in ilan edileceğini manşete alarak çocuklarımız tarafından dağıtılıyor. Cumhuriyeti anlatan Kartpostallarımız var. Aynı şekilde Beyoğlu sokaklarımızda halkımızın Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyoruz. Hep aynı coşkuyu yaşamamız ve Cumhuriyetimizin 100. Yılına emin adımlarla giderken 98. Yılındaki bu coşku bu heyecan ilelebet var olsun. Birliğimiz ve beraberliğimiz bu topraklarda var olsun. Çocuklarımız ve gençlerimiz geleceğimizin teminatı. Bütün Beyoğlu’nun Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum. Biz de milletimizin bayram coşkusuna ortak oluyoruz” dedi.