Beyoğlu Belediyesi ekipleri, kentte etkili olan kar yağışının olumsuz etkilerinin vatandaşlara yansımaması için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Beyoğlu’nun 45 mahallesinde başta ana arterler olmak üzere tüm cadde ve sokaklarda tuzlama çalışmaları yapılıyor.

İstanbul, yoğun şekilde devam eden kar yağışıyla birlikte beyaza büründü. İstanbul’un en yoğun ilçelerinden olan Beyoğlu’nda vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmemesi için tüm hazırlıklarını tamamlayan Beyoğlu Belediyesi, tüm birim ve ekipleri ile birlikte kentte etkili olan kar yağışına karşı çalışmalarını gece gündüz demeden aralıksız sürdürüyor. Özellikle gece saatlerinde ve sabaha karşı beklenen olası dolanmaya karşı kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını sürdüren ekipler, ayrıca üst geçitler, otobüs, metrobüs, tramvay ve metro gibi toplu taşıma duraklarında da solüsyon ile müdahale çalışmalarına ağırlık veriyor. Yapılan çalışmalar neticesinde ilçede herhangi bir olumsuz durum yaşanmadı.

EKİPLERE 444 0 160 NUMARALI TELEFONDAN 7/24 ULAŞILABİLİYOR

Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yaşanabilecek her türlü olumsuzluğu karşı vardiyalar halinde gece gündüz demeden çalışıyor. Kar küreme araçları,  tuzlama araçları ve iş makinalarının kullanıldığı çalışmalarda, Beyoğlu’nun 45 mahallesinde başta ana arterler olmak üzere tüm cadde ve sokaklarda tuzlama çalışmaları devam ediyor. Karla mücadelede gerekli tüm çalışmaların yapıldığını belirten yetkililer, vatandaşların herhangi bir olumsuzluğa karşı karla mücadele ekiplerine 444 0 160 numaralı telefondan 7/24 ulaşabileceklerini ifade ettiler.