Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Beyoğlu’ndaki öğretmenlere özel bir hediye ile teşekkür etti.

Beyoğlu Belediyesi ile Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ( PTT ) işbirliğinde 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmenler için özel bir hediye hazırlandı. Öğretmenlerin fotoğrafları özel pul olarak bastırılarak kendilerine hediye edildi. Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Öğretmenler Günü etkinliğine katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutlayarak özel pul hediyelerini takdim etti. Başkan Yıldız daha sonra Beyoğlu Belediyesi Anaokullarını da ziyaret ederek öğretmenlerle birlikte Öğretmenler Günü Pastasını kesti.

YOLUMUZU AYDINLATAN ÖĞRETMENLERİMİZE MİNNETTARIZ

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, öğretmenlerin üzerimizdeki emeklerinin posta pullarına benzediğini ve kıymetinin zamanla daha fazla anlaşıldığını belirterek, “Medeniyet yürüyüşümüzde bize rehber olan, yolumuzu aydınlatan ilim ve irfan ışığı öğretmenlerimize minnettarız. Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun” dedi.