Beyoğlu Belediyesi - Beyoğlu'nda Öğrencilerin Karne Heyecanı Beyoğlu'nda karne heyecanı yaşanıyor. Başkanımız Ahmet Misbah Demircan,
Kaptanpaşa İmam Hatip Ortaokulu ve Hezarfen Anaokulları'nda öğrencilere karnelerini dağıttı.
Beyoğlu Belediyesi - Okul Başkanları Akademi Beyoğlu’nda Buluştu Beyoğlu’nda bulunan İlkokul, Ortaokul ve Liselerin Meclis Başkanları ile istişare toplantısında bir araya gelen Başkan Demircan, “Bu meclisin hedefi kültürel, sanatsal ve sosyal faaliyetler yapmak olabilir ama gerçek hedefi bir araya gelip bir şeyleri başarmaktır.” dedi.
Beyoğlu Belediyesi - Münir Özkul’u Ölüm Yıldönümünde Akademi Beyoğlu'nda Andık Hepimizin abisi, nam-ı diğer Mahmut Hoca’yı andık.
Münir Özkul’u ölüm yıldönümünde Yılmaz Atadeniz ve Engin Çağlar'dan dinledik.
Beyoğlu Belediyesi - Beyoğlu Yeni Yıla Tertemiz Girdi Yeni yılın gelmesiyle birlikle ilçe genelinde hummalı bir temizlik çalışması gerçekleştiren Beyoğlu Belediyesi, başta İstiklal Caddesi ve çevresi olmak üzere tüm cadde ve sokakları özel yıkama araçları kullanarak sabunlu su ile temizledi.
Detaylar için; https://goo.gl/CNdBZD
Beyoğlu Belediyesi - Beyoğlu’ndan Ücretli Poşet Uygulamasına Tam Destek Türkiye’de plastik tüketimini azaltmak amacıyla market ve mağazalarda naylon poşet kullanımının ücretli olmasına ilişkin düzenlemeye bir destek de Beyoğlu’ndan geldi. Beyoğlu Belediyesi Aile ve Sosyal Hizmetler Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren Aynalıkavak Semt Konağı kursiyerleri, ördükleri fileler ve yaptıkları bez çantalarla ...
Beyoğlu Belediyesi - Turabibaba Kütüphanesi Yılın Okuyucuları Ödülleri Sahiplerini Buldu Çocuk, genç ve yetişkin kategorilerinde ödüller sahiplerini bulurken,
“Dünya Hızlı Okuma Şampiyonu” ve “Türkiye Hafıza Şampiyonu” ile söyleşi gerçekleştirdik.
Beyoğlu Belediyesi - Hezarfen ile Galata Kulesi Macerası Oyunu Seyircileriyle Buluşmaya Devam Ediyor Hezarfen ile Galata Kulesi Macerası Oyunu, Piyalepark Konferans Salonu'nda seyircileriyle buluştu.
Ahmet Emin Yalman İlkokulu ve İhsan Şerif İlkokulu öğrencileri bugün oyunu izlediler.
Beyoğlu Belediyesi- Hezarfen ile Galata Kulesi Macerası Oyunu İlkokullarda Seyircileriyle Buluşuyor Hezarfen ile Galata Kulesi Macerası tiyatro gösterimi İTO Kadınlar Çeşmesi İlkokulu'nda sahnelendi.
Gösteriye İTO Kadınlar Çeşmesi İlkokulu ve Piripaşa İlkokulu öğrencilerinden yaklaşık 600 çocuk katıldı.
Beyoğlu Belediyesi - Beyoğlu'nda Bin Öğrenci Hezarfen Tiyatrosunda Buluştu “Hezarfen ile Galata Kulesi Macerası” tiyatro gösterisi Haliç Kongre Merkezinde sergilendi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil Sarıcı, “Hezarfen ile Galata Kulesi Macerası” adlı tiyatro oyununu Beyoğlu´nun çocuklarıyla birlikte izledi.
Beyoğlu Belediyesi - Galata Mevlevihanesi’nde Şeb-i Arus Hoşgörü okyanusu Hz. Mevlana vefatının 745. yıldönümü münasebetiyle Galata Mevlevihanesi’nde düzenlenen programla anıldı. Programda konuşan Başkan Demircan, “Mevlana, beden kafesini terk edeli 745 yıl oldu. Buna rağmen onun nefesi, ‘Ne olursan ol, gel’ daveti dün söylenmiş kadar taze, dün söylenmiş ...
Beyoğlu Belediyesi - Beyoğlu’nda Hayvan Barınakları Pırıl Pırıl Beyoğlu Belediyesi tarafından Cihangir Parkı’nda inşa edilen kedi ve köpek evleri, yapılan temizlik çalışması ile pırıl pırıl oldu. Profesyonel temizlik makineleri kullanılarak gerçekleştirilen çalışma ile 150 metrekarelik alan, tertemiz ve hijyenik bir yaşam alanına dönüştü.
Detaylar için; https://goo.gl/wq93He
Beyoğlu Belediyesi - Beyoğlu Semt Konakları Engel Tanımıyor Beyoğlu Belediyesi, engelli çocukların gelişimine ve sosyal hayata adaptasyonuna katkıda bulunmak amacıyla Piripaşa Semt Konağında özel Takı Tasarım, Resim ve Halk Oyunu sınıfları açıldı. İlerleyen günlerde farklı branşlarda da açılacak olan eğitim sınıflarının ilçenin 15 farklı noktasında bulunan tüm Semt ...
Beyoğlu Belediyesi - Beyoğlu Belediyesi Belediye 4.0’a Geçiyor Beyoğlu Belediyesi, Belediye-İşletme-Vatandaş arasındaki bağı güçlendirecek interaktif bir platform olan Smart Beyoğlu’nu uygulamaya aldı. Uygulama ile Beyoğlu’nda vatandaşlar, belediye hizmetlerinin yanı sıra otellerden tarihi mekanlara, restoranlardan mağazalara kadar çevresindeki her şeye tek tıkla ulaşabilecek.
Detaylar için; https://goo.gl/TBBNHR

Daha fazla