Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Beyoğlu Belediyesi Hasta Nakil Ambulansı Hizmete Girdi

Beyoğlu Belediyesi Hasta Nakil Ambulansı ilçede yaşayan yaşlı, sosyal güvencesi olmayan, acil müdahale gerektirmeyen hastaları hafta içi hergün 08.0-17.00 saatleri arasında ücretsiz bulundukları yerden nakledilmelerini sağlıyor.

Beyoğlu Belediyesi ilçe halkının sağlığını yakından ilgilendirecek önemli bir hizmete daha imza attı. İlçede yaşayan yaşlı, sosyal güvencesi olmayan, acil müdahale gerektirmeyen hastaların ücretsiz yararlanacağı Beyoğlu Belediyesi Hasta Nakil Ambulansı hizmet vermeye başladı. Beyoğlu Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde hafta içi hergün 08.0-17.00 saatleri arasında hizmet verecek ambulans özellikle ihtiyaç sahibi ilçe halkının hastalarının gerektiğinde bulundukları yerden İstanbul sınırları içinde nakledilmelerini sağlayacak.

444 01 60 Ambulansa Ulaştırır

Acil müdahale ambulanslarından farklı hizmet verecek ambulanstan randevu sistemi ile yararlanmak mümkün. Beyoğlu Belediyesi’nin 444 01 60 numaralı çağrı merkezini arayan İhtiyaç sahipleri ambulanstan yararlanabiliyor. Talepleri alan doktorlar bilgiler doğrultusunda ambulansı hastanın adresine yönlendiriyor ve hasta nakledilmesi gereken adrese sağlıklı bir şekilde ulaştırılıyor.

Randevu alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususların başında görevli doktorlara bilgileri eksiksiz ve net bir şekilde iletmek geliyor. Bir diğer önemli husus ise iç donanımı nakil aracı olarak düzenlenen ambulans acil müdahale talepleri için kullanılmıyor. Ayrıca, diyaliz hastalarının nakli hasta nakil ambulansı ile değil Beyoğlu Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından sağlanan servilerle yapılıyor. Diyaliz hastalarının nakli yönündeki talepler 444 0 160 numaralı çağrı merkezinden Sosyal İşler Müdürlüğü aranarak yapılabilir.

 

Fotoğraf Galerisi

&
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi