Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Fen İşleri

HAKKINDA

Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü siz vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda ilçemizi güzelleştirmek için Beyoğlu sınırları içersinde sokak, cadde, merdiven, aydınlatma, park, bahçe, meydan, çeşme, okul, semt konağı, sağlık ocağı gibi bütün kamusal alanlarının yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürür.
Merkez Büro Amirli¤i, Park ve Bahçeler Büro Amirliği ile Yol Bakım ve Onarım Büro Amirliği’nden oluşan toplam 3 birimle çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, vatandaşlara sosyal yaşam alanları sağlıyor ve mevcut alanları iyileştirerek, sıkıntıları gideriyor.

Çevrenizde tespiti yapılarak ve 444 0 160 ı arayarak bize ilettiğiniz şikâyetler Teknik ekiplerimiz tarafından en kısa zamanda incelenerek gerekli onarım faaliyetleri yapılmaktadır. Müdürlüğümüz 2011 yılı boyunca sizlerden yol, asfalt, kaldırım, aydınlatma, kanal, ızgara, tesisat vb. konularda toplamda 6341 adet şikâyetin tamamını sonuçlandırmıştır.

Müdürlüğümüz bu çalışmaların haricinde ilçemizin ihtiyaçlarına göre hazırlanan yıllık yatırım programı kapsamında yeni imalat çalışmalarını gerçekleştirir. 2011 yılı içerisinde toplam 101 adet yol, 7 adet park, 2 adet semt konağı imalatı ve Beyoğlu Gençlik Merkezi imalatı yapılmış, 10000 m Havai Hat yer altına alınmış,  13 okulda tadilatlar yapılmıştır.

Fen İşleri Beyoğlu Gazetesini Bigisayarınıza İndirmek İçin Tıklayınız.

FAALİYETLER

MERKEZ BÜRO

YOL BAKIM AMİRLİĞİ

PARK ve BAHÇELER AMİRLİĞİ

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi