Turabibaba Kütüphanesi yenilenen yüzüyle hizmete açıldı

A+
A-

Hizmet kalitesini artırmak amacıyla başlatılan tadilat çalışmaları tamamlanan Beyoğlu Belediyesi Turabibaba Kütüphanesi, yeniden hizmete açıldı. Yenilenen yüzüyle okuyucularını bekleyen kütüphanede, çocukların zihinsel ve kültürel gelişimlerine katkı sunmak amacıyla 7-14 yaş eğitim kursları da başladı.

Turabibaba Kütüphanesi yenilenen yüzüyle hizmete açıldı
17-12-2016

Restorasyon çalışmaları tamamlanan Beyoğlu Belediyesi Turabibaba Kütüphanesi yeniden hizmete açıldı. İlçe halkına verilen hizmetin kalitesini artırmak amacıyla başlatılan tadilat çalışmaları kapsamında Okuyucu Salonu ve 7-14 yaş arası öğrencilere verilen kursları için ayrılan çok amaçlı Eğitim Salonu başta olmak üzere tüm bölümler baştan aşağı yenilenerek daha kullanışlı hale getirildi. Yenilenen yüzüyle okuyucularını bekleyen kütüphanede, her yıl büyük bir ilgiyle takip edilen 7-14 yaş eğitim kursları da başladı.

HER ÖĞRENCİNİN İLGİSİNİ ÇEKEBİLECEK BİR KURS VAR

Turabibaba Kütüphanesi ve Semt Konaklarında verilen 7-14 yaş kursları arasında Ebru, Resim, Tiyatro, Drama, Karikatür, Yazarlık Atölyesi, Mental Aritmetik, Satranç, Akıl Oyunları, Koro, Gitar, Bağlama, Keman, Halk Oyunları, Bale, Modern Dans, Piyano, eğitimlerinin yanı sıra erişkinler için Arapça ve Osmanlıca kursları bulunuyor.

Tamamen ücretsiz olarak verilen kurslara Turabibaba Kütüphanesi ve Semt Konakları’ndan başvuru yapılabiliyor.

Haberin fotoğrafları için Tıklayınız...


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız