Şifa Konferanslarının üçüncüsü Dolapdere Semt Konağı’nda yapıldı

A+
A-

Beyoğlu Belediyesi Semt Konaklarında verilmeye başlanan “Kışın Sağlıklı Kalmanın Anahtarı” konferanslarının üçüncüsü Dolapdere Semt Konağında gerçekleştirildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konferansta, Keçiboynuzu ve Ekinezya bitkilerinin faydaları anlatıldı.

Şifa Konferanslarının üçüncüsü Dolapdere Semt Konağı’nda yapıldı
03-01-2018

Beyoğlu Belediyesi tarafından vatandaşların soğuk kış aylarında sağlığını korumalarına yardımcı olmak amacıyla düzenlenen “Kışın Sağlıklı Kalmanın Anahtarı” başlıklı konferanslar devam ediyor. Sağlıklı Yaşam Koçu ve Yazar Nuray Karpuzcu tarafından verilen konferanslarda, vatandaşlara sağlıklı kalmanın doğal çözümü olan bitkilerin ve meyvelerin faydaları anlatılıyor. Beyoğlu Belediyesi Semt Konakları’nda verilmeye başlanan konferansların üçüncüsü Dolapdere Semt konağında gerçekleştirildi.

BİR SONRAKİ KONFERANS KASIMPAŞA SEMT KONAĞINDA

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konferansta Keçiboynuzu ve Ekinezya bitkilerinin faydaları anlatıldı. Konferansın bitiminde katılımcılara bitki çayı ikram edildi. Konferansların dördüncüsü 5 Ocak Cuma günü saat 11 de Kasımpaşa Semt Konağında gerçekleştirilecek. Bu konferansta ise vatandaşlara Kuşburnu ile Papatya’nın faydaları anlatılacak. Konferanslar toplamda Beyoğlu’nda bulunan 15 Semt Konağının tamamında verilecek.

ÇEKİLİŞLE 10 KATILIMCIYA YAZARIN “ÖTEKİ SAĞLIK” KİTABI HEDİYE

Konferanslar semt konaklarının tamamında ücretsiz olarak veriliyor. Kadın- erkek, genç-yaşlı sağlıklı kalmak isteyen herkesin katılabildiği konferanslarda katılımcılara bir adet de kupon dağıtılıyor. Konferans sonunda yapılan çekilişle 10 katılımcıya yazarın “Öteki Sağlık” kitabı hediye ediliyor.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız