'Okul Buluşmaları' İhsan Şerif İlkokulu' nda

A+
A-

İhsan Şerif İlkokulu’na gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Milli Eğitim Müdürlüğümüzle beraber çalışıyoruz. Hedefimiz belli. Çocuklarımıza verilen eğitimin kalitesini yükseltmenin gayreti içerisindeyiz” dedi.

'Okul Buluşmaları' İhsan Şerif İlkokulu' nda
19-11-2017

Beyoğlu Belediyesi hayata geçirdiği “Okulda Buluşalım” projesi ile 13 yıldır ilçedeki okullara destek olmaya devam ediyor. Proje kapsamında son olarak İhsan Şerif İlkokulu’nu ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, öğrencilerin taleplerini dinleyerek onları sinemaya götürme sözü verdi. Daha sonra okul yöneticileri, öğretmenler ve velilerle bir araya gelen Başkan Demircan, okulların ihtiyaçlarının giderilmesi için talep ve önerileri dinledi.

SOSYAL HAYATA İLİŞKİN İMKÂNLARIMIZ ÇOĞALDI

Beyoğlu’nda yaptığımız çalışmalarla yapı stokumuz iyileşti, çevremiz iyileşti. Sosyal hayata ilişkin imkanlarımız çoğaldı. 15 tane Semt Konağı yaptık. Bu konaklarımızın içerisinde; Muhtarlık, Anaokulu, Sağlık Ocağı, Eğitim kursları, çocuklar için takviye kurslar, kadınlar için spor kursları vs. var. Bunların hiç biri belediyenin görevi olmamasına rağmen biz bunları yaptık.” dedi.

EĞİTİMİN KALİTESİNİ YÜKSELTMENİN GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ

Semt Konaklarının birer eğitim merkezi olduğunu da ifade eden Başkan Demircan, “Beyoğlu’nda Anaokuluna giden 1400 çocuk var. Bunların 700’ü belediyemizin Semt Konaklarındaki Anaokullarında eğitim görüyor. Milli Eğitim Müdürlüğümüzle beraber çalışıyoruz. Hedefimiz belli. Çocuklarımıza verilen eğitimin kalitesini yükseltmenin gayreti içerisindeyiz.” şeklinde konuştu.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız