Minik öğrencilerden Başkan Demircan' a sürpriz

A+
A-

Yeni eğitim yılının açılış haftası dolayısıyla Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ı ziyaret eden Okçumusa İlköğretim Okulu öğrencileri, Başkan Demircan’a eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.

Minik öğrencilerden Başkan Demircan' a sürpriz
22-09-2016

Okçumusa İlköğretim Okulu öğrencileri Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’a sürpriz bir ziyarette bulundu. 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının açılış haftası dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarete Okul müdürü Yılmaz İpek, okul aile birliği üyeleri ve veliler de katıldı. Sohbet havasında gerçekleştirilen ziyarette heyet Başkan Demircan’a eğitime verdiği büyük destekten dolayı teşekkür etti.

ÖĞRENCİLERİN YAZ TATİLİ ANILARI SALONDAKİLERİ GÜLDÜRDÜ

Öğrencilerle tek tek ilgilenerek uzun uzun sohbet eden Başkan Demircan, öğrencilerin yaz tatilini nasıl geçirdiklerini de sordu. Miniklerin verdiği cevaplar salondakileri güldürdü. Okul müdürü ve okul aile birliği üyeleriyle de yakından ilgilenerek talep ve önerilerini dinleyen Başkan Demircan, eğitime verdikleri desteğin aralıksız olarak devam edeceğini söyledi. Başkan Demircan daha sonra öğrencilere hediye takdim ederek yeni eğitim yılında başarılar diledi.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız