İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Sarıyer' de Toplandı

A+
A-

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği üyeleri, Sarıyer Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 2017 Nisan ayı olağan toplantısında bir araya geldi. Birlik Encümen ve Komisyon üyelerinin yeniden seçildiği toplantıda, İstanbul Boğazı kıyılarında hayata geçirilebilecek yeni projeler ve yeni yılda atılması gereken adımlar masaya yatırıldı.

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Sarıyer' de Toplandı
27-04-2017

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği, 2017 Nisan ayı olağan toplantısını Sarıyer Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Birlik Encümen ve Komisyon üyelerinin yeniden seçildiği toplantıya, İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın yanı sıra birliğe üye belediyelerden çok sayıda meclis üyesi katıldı.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Yapılan kahvaltının ardından Birlik Encümen ve Komisyon üyelerinin yeniden seçilmesiyle başlayan toplantı, 2016 yılı faaliyet raporu ve Mali Yılı Kesin hesabının görüşülmesiyle devam etti. Toplantıda, İstanbul Boğazı kıyılarında hayata geçirilebilecek yeni projeler ve yeni yılda atılması gereken adımlar hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu. 2002 yılında kurulan İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beyoğlu Belediyesi, Beşiktaş Belediyesi, Fatih Belediyesi, Sarıyer Belediyesi, Beykoz Belediyesi ve Üsküdar Belediyesi olmak üzere 7 üye belediyeden oluşuyor.

ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİNİN İSİMLERİ ŞÖYLE;

•Birlik Encümen Üyeliği

Mehmet ERDOĞAN
Ekrem TEKÇE
Nevzat ORAL

•Bütçe Plan Komisyonu

Hikmet ÖZTÜRK
Turan TOPAL
Hüseyin COŞKUN
Emin YAVUZ
Necdet BEKÇİ

•Dış İlişkiler Komisyonu

Hikmet ÖZTÜRK
Ekrem TEKÇE
Hüseyin COŞKUN

•Çevre Sağlığı ve Deniz Ürünleri Komisyonu

Cevdet BAYRAM
Hüseyin COŞKUN
Ramiz POLAT

•İmar ve Hukuk Komisyonu

Banu ÇİÇEKLİ
Bülent TATAR
Nevzat ORAL
Ekrem TEKÇE
Necdet BEKÇİ

Haberin galerisi için Tıklayınız...

Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız