İlçemizde eğitimin kalitesini nasıl yükseltebilirizin derdindeyiz

A+
A-

Okul buluşmaları kapsamında Piyalepaşa İlkokulu'nda okul yönetimi, öğrenciler ve velilerle bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "Eskiden belediyemizden elektriğimizde, ısıtmamızda vs problem var, giderebilir misiniz diye talepler olurdu. Çok şükür bugün bu problemlerin hiç birisi yok. Artık eğitimin kalitesini nasıl yükseltebiliriz, onun derdindeyiz." dedi.

İlçemizde eğitimin kalitesini nasıl yükseltebilirizin derdindeyiz
07-12-2016

Beyoğlu’nda okulların sorunları ‘Okulda Buluşalım’ projesiyle çözüme kavuşuyor. Göreve geldiği ilk günden itibaren hayata geçirdiği ‘Okulda Buluşalım’ projesi kapsamında Beyoğlu’ndaki okulları ziyaret ederek sorunlarıyla yakından ilgilen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, son olarak mezunu olduğu Piyalepaşa İlkokuluna misafir oldu. Öğrenciler tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Demircan, sınıfları tek tek gezerek öğrencilere iyi dersler diledi. Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıca’nın da katıldığı ziyarette Başkan Demircan, kendilerini sinemaya ve boğaz turuna götürmelerini isteyen öğrencileri kırmayarak taleplerini kabul etti.

OKUL YÖNETİMİ VE VELİLERİ DİNLEDİ

Başkan Demircan, daha sonra okul yönetimi, okul aile birliği üyeleri ve velilerle bir araya geldi. Sohbet havasında gerçekleşen toplantıda talep ve öneriler dinleyen Başkan Demircan, eksiklerin giderilmesi için ilgili birimlere gereken talimatları verdi. Toplantıya, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve mahalle muhtarları da katıldı.

İLK İŞ ÖĞRENCİLERİN MOTİVASYONUNU ARTIRMAK

Beyoğlu’ndaki okulların sorunlarının çoğunun çözüme kavuştuğunu söyleyen Başkan Demircan, “Eskiden belediyemizden elektriğimizde, suyumuzda, ısıtmamızda vs. problem var giderebilir misiniz diye talepler olurdu. Çok şükür bugün bu problemlerin hiç birisi yok. Bugün artık eğitimin kalitesini nasıl yükseltebiliriz, onun derdindeyiz. Bunun içinde ilk olarak çocuklarımızın motivasyonunu artıracak sinema, boğaz turu, hayvanat bahçesi gezileri gibi çeşitli etkinlikler düzenliyoruz.” dedi.

Haberin fotoğrafları için Tıklayınız...

Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız