Demircan’dan Rafting Milli Takımına moral dopingi

A+
A-

Dubai de düzenlenecek Dünya Rafting Şampiyonası’na katılacak olan Türkiye Rafting Milli Takımı oyuncuları, turnuva öncesi Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ı ziyaret etti. Sporcularla tek tek ilgilenen Başkan Demircan, Rafting Milli Takımının şampiyonada iyi bir sonuç elde edeceğine inandığını söyledi.

Demircan’dan Rafting Milli Takımına moral dopingi
01-11-2016

31 Ekim 5 Kasım 2016 tarihleri arasında Dubai de düzenlenecek Dünya Rafting Şampiyonası’na katılacak olan Türkiye Rafting Milli Takımı oyuncuları, turnuva öncesinde Beyoğlu Belediyesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting Asbaşkanı Fikret Yardımcı ile birlikte Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binasına gelen sporcular, Başkan Demircan’la bir araya geldiler. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Demircan, sporculara şampiyonada başarılar diledi.

DEMİRCAN, SPORCULARA TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİ

Sporcularla tek tek sohbet eden Başkan Demircan, Raftingde bugüne kadar birçok başarının elde edildiğini belirterek, Rafting Milli Takımının Dubai’de düzenlenecek şampiyonada iyi bir sonuçla döneceklerini söyledi. Başkan Demircan, Beyoğlu Belediyesi olarak sportif faaliyetlere her zaman destek verdiklerini de ifade ederek, Beyoğlu’nda Yaz ve Kış Spor okulları açarak binlerce çocuğa ücretsiz eğitim verdiklerini söyledi.

BEYOĞLU’NDA DÜZENLENECEK BİR DÜNYA ŞAMPİYONASI MÜTHİŞ BİR ŞEY OLUR

Beyoğlu’nun üç tarafı denizlerle çevrili bir ilçe olduğunu belirten Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting Asbaşkanı Fikret Yardımcı da, “Rafting faaliyetlerini burada sürdürmek isteriz.  Burada düzenlenecek bir dünya şampiyonası müthiş bir şey olur.”dedi.
Ziyarette sporculara Türk Bayrağı hediye eden Başkan Demircan’a, Rafting milli takımı adına Asbaşkan Fikret Yardımcı da milli forma hediye etti.

Haberin fotoğrafları için Tıklayınız...


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız