Beyoğlu'nda Çocuklara Bayramlık Sürprizi

A+
A-

Beyoğlu’nda, Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçedeki ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık kıyafet hediye edildi. Her bayram öncesi çocuklara sürprizler yaptıklarını belirten Başkan Demircan, “Bayramlaşmak, hediyeleşmek, sevgi insanoğlunun en ihtiyaç duyduğu değerler. Bütün insanlığı paylaşmaya davet ediyorum.” dedi.

Beyoğlu'nda Çocuklara Bayramlık Sürprizi
13-06-2018

Beyoğlu Belediyesi, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanlığı işbirliği ile Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi yetim, öksüz, engelli ve dar gelirli çocuklara bayramlık kıyafetler hediye etti. Yaklaşık 300 çocuğa yapılan kıyafet yardımı, çocuklara bayram mutluluğu yaşattı. Bayramlıkların çocuklara verilmesi için Kasımpaşa Kapalı Spor Salonunda organize edilen etkinlikte çocuklar mehter çalarak hünerlerini sergiledi. Öte yandan semazen gösterilerinin de yapıldığı etkinlikte çocuklar keyifli bir gün geçirdi.

BÜTÜN İNSANLIĞI PAYLAŞMAYA DAVET EDİYORUM

Her bayram öncesi çocuklara sürprizler yaptıklarını belirten Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "Bayramlaşmak, hediyeleşmek, sevgi insanoğlunun en ihtiyaç duyduğu değerler. Ramazan ayı zaten paylaşmak ayıydı. Bayram sevincini hepimizin hissettiği şu günlerde ihtiyacı olanları sevindirmek çok daha önemli olsa gerek. Herkesin bütün günleri bayram günü gibi olsun. Bütün insanlığı paylaşmaya davet ediyorum" dedi.

HAYAT PAYLAŞTIKÇA GÜZEL

AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun Muş ise, "1 ay boyunca Ramazan'ın bereketinden istifade ettik. Artık bayramı karşılıyoruz. Hayat paylaştıkça güzel. Acılarımızı paylaştıkça azaltıyoruz, mutluluklarımızı paylaştıkça arttırıyoruz. Bayramda çocuklarımızı sevindirelim istedik" ifadelerini kullandı.Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız